Araç Temizliği

Araç Temizliği

Motosiklet

Motosikletlerin en kirli yanı tabii ki de jantlarıdır. Jantların temizliği motosikletin bakımlı görüntüsünü ön plana çıkarır. Pratik ve zahmetsiz bir temizlik için Asperox Sarı Güç ultra yağ ve kir çözücü, motosikletinizin en iyi yol arkadaşı olacak. Asperox Sarı Güç’ü jantınıza sıktıktan 5 saniye sonra kuru veya nemli bir bez yardımı ile silin ve artık yolunuza parlayan jantlarınız ile devam edebilirsiniz.

Araba Temizliği

Arabanızda oluşabilecek yağ lekelerinden motor kapağı tozuna kadar yağları çözücü ve yüzeyi parlatıcı özelliği ile Asperox Sarı Güç’e bagajınızda yer verin ve arabanızda oluşan lekeler için sürekli aracınızı yıkamaya götürmek zorunda kalmayın. Asperox Asprin çok amaçlı genel temizlik sıvısı ile artık araba koltuğunuzda oluşabilecek lekelerden korkmadan seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.

Bisiklet Temizliği

Bisikletinizi ne kadar sıklıkla temizler ve bakarsanız o kadar uzun süre verimli kullanırsınız. Bakımı ve temizliği yapılmayan aksesuar ve parçaların kullanım ömürleri kısalır. Özellikle sağanak yağmurlu ve karlı havalarda kullanılmayan bisikletlerde çürüme başlayabilir. Bisikletinizi uzun bir süre kullanacak olmasanız da belirli aralıklarda temizlik yapmalısınız. Asperox Sarı Güç ile bisikletinizi kullanmadan önce 5 saniyede hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bisikletinizde oluşan paslardan da Asperox Sarı Güç ile 5 saniyede kurtulabilirsiniz. Ürün detayı için buraya tıklayabilirsiniz.

Asperox
Logo

Yorum Yap