Banyo Temizliği

Banyo Temizliği

Banyo temizliği olmazsa olmazların başında gelir. Temiz ve sağlıklı bir banyo temiz bir ev demektir. Banyo, sürekli ıslak ve nemli kalan bir alan olduğundan sıkça ve detaylı temizlenmesi gerekir. Bu sebeple hem güçlü hem de ekonomik bir temizleyici banyo temizliğindeki en iyi yardımcınız olur. Banyonuzu baştan aşağı, fayanslardaki lekeler de dahil olmak üzere Asperox Mavi Güç ile temizleyebilir, banyonuzu gözle görünen ve görünmeyen kirlerden arındırabilirsiniz. Ürün özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Tuvalet Temizliği

En fazla ve tehlikeli mikrpo ve bakteri tuvaletlerde oluşur. Kireç çözücü özelliği ile öne çıkan Asperox Mavi Güç ile tuvaletinizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Temizleme sırasında çamaşır suyu özelliği olan Asperox Çok Amaçlı Temizleyici tuvaletinizin her yerine sıkın, klozetinizin kapağını kapatın ve bir süre bekleyin. Sonrasında bir fırça yardımı ile Asperox püskürttüğünüz yerleri temizleyin. Son olarak birkaç defa sifonu çekmeyi unutmayın. Günlük ve hızlı bir tuvalet temizliği için her gün Asperox Mavi Güç ile tuvaletinizi temizleyebilirsiniz.

Duş Başlığı

Belki aklımıza gelmese bile duş başlıkları bakteri ve mikropların üreyebildikleri yerlerdendir. Bunun yanı sıra kireçten dolayı zamanla tıkanarak verimli kullanılamayabilirler. Kirlenen, paslanan ve kireçten kapanan duş başlıklarının temizliğini Asperox Mavi Güç ile yapabilirsiniz. Pırıl pırıl bir duş başlığı için temizliği ister duş başlığının kapağını çevirip çıkararak ister direkt üzerine püskürterek gerçekleştirebilirsiniz.

Asperox
Logo