Diğer

Ayakkabı Temizliği

Ayakkabınızın tabanları ve yan tarafları, dışarıdaki kirleri üzerinde taşır ve lekelenir. Ayakkabınızın taban ve yanlarını Asperox Sarı Güç ultra yağ ve kir çözücü sıkıp 5 saniye bekledikten sonra temiz kuru bir bezle silerek temiz bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Özellikle beyaz ayakkabılarınızda ve ruganlarda farkı yaratacak Asperox Sarı Güç ultra yağ ve kir çözücü ile ayakkabılarınız yepyeni ve temiz görünecek.

Duvar Temizliği

Duvarlarda oluşan siyah ve kahverengi lekeler genellikle zor temizlenir. Duvarlar çok sık temizlenmese de duvarlarınızın temiz olması evinize ferah bir görüntü verir. Kalorifer kaynaklı is lekeleri, çocuklarınızın duvarları boyaması, mutfakta duvarlara sıçrayan yağ lekeleri, sigara dumanı kaynaklı lekeler ve kirleri artık dert etmenize gerek yok. Duvarınızdaki lekelere Asperox Sarı Güç uygulayıp 5 saniye sonra ıslak bir bezle silerek tertemiz duvarlara kavuşabilirsiniz.

Derz Temizliği

En çok bilinen derz temizleme tekniği olan diş fırcasına elveda demenin vakti geldi. Asperox Sarı Güç ultra yağ çözücü özelliği ile derzlerinizdeki en inatçı lekeleri 5 saniyede söküp atar. Derz aralarına Asperox Sarı Güç’ü sıkın, 5 saniye bekleyin ve nemli bir sünger ile temizleyin yeter!

Asperox
Logo

Yorum Yap