Salon Temizliği

Salon Temizliği

Evde en çok vakit geçirilen yerlerin başında salon gelir. Kısaca evin kalbidir. Salon ve en çok vakit geçirilen yer olarak temizliği de çok önemlidir.
İlk önce temizliğe perdeleri ve halıları kaldırarak başlayabilirsiniz. Salon zemininin tozunu aldıktan sonra koltukların tozunu da süpürge ile çekebilirsiniz. Sonrasında Asperox Sarı Güç’ü temizlik yapacağımız suya biraz ekleyerek koltuklarınızı nemli bez ile silebilirsiniz. Halılarınızı ve temizliği meşakkatli gözüken stor perdenizi ise Asperox Sarı Güç ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Asperox Sarı Güç’ü nemli bez ile salondaki dolap ve raflarınız ile objeleri silebilirsiniz. Hatta küçük bir pamuğa Asperox Sarı Güç püskürterek televizyon kumandasında biriken kir ve lekeleri temizlemeye ne dersiniz? Duvar kağıdı ve boyasında oluşan lekelerde de işin uzmanı Asperox Sarı Güç’e güvenebilirsiniz.

Stor Perde Temizliği

traditionrolex.com

Tüm gün havada oluşan ve evinizi havalandırmak için camınızı açtığınızda içeri giren tozlar stor perdelerinize yapışır ve zamanla perdenizi kirletir ve rengini değiştirir. Stor perdelerinizi düzenli periyodlarda temizleyerek hem tertemiz bir görüntü yakalayabilir hem de birikmiş tozların tekrar evinizin havasına karışmasını önleyebilirsiniz. Asperox Sarı Güç ultra yağ ve kir çözücü ile stor perdenizi kolaylıkla temizleyebilir ve evinize dolan limon kokusu ferahlığını hissedebilirsiniz. Ürün özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Koltuk Temizliği

Evimizde geçirdiğimiz boş zamanımızın büyük bir kısmını kimi zaman dinlenirken kimi zaman sohbet ederken, bazen televizyon karşısında bazen kitap okuyarak ama kesinlikle koltukta oturarak geçiriyoruz. Ve koltukta bir şeyler atıştırmanın zevki tartışılmaz. Peki ya lekeler! Koltuklarınızda oluşan leke ve kirleri temizlemek için sadece süpürmek yetmez, detaylı bir temizlik yapmak gerekir. Asperox Sarı Güç’ü temizlik yapacağınız suya ekleyerek nemlendirdiğiniz bez ile koltuklarınızı silebilir, etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz. Ürün özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Halı Temizliği

Evin dekorasyonunun en önemli unsurlarından biri de halı. Evinizde sıcak bir atmosfer yaratmak için halı seçimi çok önemli. Halı seçiminde en önemli konu ise kolay temizlenebilir olması. Kolay temizlenebilir olması, halınızın uzun süre kullanılabilir olması sağlar.
Özenle seçtiğiniz halılarınız evinize hem görsel sıcaklığı getirirler hem de soğuk havalarda ısınmanızı kolaylaştırırlar. Peki biz halılarımız, onların bize baktıkları gibi iyi bakıyor muyuz?
İlk önce temizlenecek halıyı elektrik süpürgesi ile süpürün. Eğer üzerinde yağlı bir leke varsa Asperox Sarı Güç ultra yağ ve kir çözücüyü halının leke kısmına sıkarak ve lekeyi temiz bir bez yardımı ile silerek inatçı lekeden kurtulabilirsiniz. Temizledikten sonra mümkünse açık havada halınızı havalandırmayı unutmayın. Ürün özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Asperox
Logo