Asperox Sarı Güç Yorumları

Ana Sayfa > Kullanıcı Yorumları > Asperox Sarı Güç Yorumları

Asperox Sarı Güç

Kullanıcı Yorumları

9.8
1.503 Yorum
  1. Mutfak ve banyodaki fayanslara ve derz aralarına sıktım, resmen parladı. Çok memnun kaldım. Ketçap dökülen masa örtüme de sıktım, hiç leke kalmadı anında geçirdi. Çok teşekkür ederim.

  2. Limon kokusu cok fazla onun dışında cok begendim. Rugan ve beyaz ayakkabılarımı temizledim. Ayakkabilarim tekrar kendine geldi. Ayakkabinin altina bir sey koymadigim icin lekeler zemine akti ama orayada sıktım ve geçti. Birde cep boyutunda olsa her daim yanımızda taşısak iyi olurdu. Buradan yetkililere duyurulur.

  3. Asperox Sarı Güç ürünü ile yağlardan kalıntı olan fırınımın içini temizledim. Mükemmel bir sonuç elde ettim Allah üretenden razı olsun zamandan tasarruf etmeme neden oldu.

  4. SARI GÜÇ MUHTEŞEM BİR ÜRÜN

  5. harika bir ürün 🙂

  6. Asperox sarı güç kullanıyorum. Buzdolap içi mutfak dolapları musluklar eviye içi ve kızartma yaptığım çelik tencere yanmıştı sarı güç sıkıp 5 dakika beklettim tel ile telledim ve gerçekten tencere yeni alınmış gibi parladı. Aksi yorum yapanlara şaşıyorum.. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  7. Bugüne kadar kullandığımız ürünlerin içinde en iyisi bahçe temizliğinde kullandık sıkmamız yetti daha önce cif ve ona benzer malzemelerin iş yapmadığı zeminlerde sıkıp yıkamamız yetti

  8. Bugüne kadar kullandığımız ürünlerin içinde en iyisi bahçe temizliğinde kullandık sıkmamız yetti benzer malzemelerin iş yapmadığı zeminlerde sıkıp yıkamamız yetti

  9. Fırın kenarları ve set üstünde kullandim gerçek ten temizledi

  10. Daha reklami yayginlasmadan alıp kullandım, yardimcim da kullandı, sonuc çok başarılı. Daha çok firin mutfak ocağı ve tezgah temizliğinde başarılı sonuç elde ettik. Akabinde aracımin koltuklarında küçük lekelere de uyguladım sonuç yine çok başarılı. Cok teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim.

1 148 149 150 151

Mesajınız

Asperox
Logo